Prohledat tento blog

pátek 1. července 2016

Kontrola kvality je základem ekonomiky a politiky

Když zjistíme, že nemáme naději na úspěch, tak se dostaví deprese, je zde sice mnoho náhražek co se snaží o to vytvořit iluze, díky kterým zapomeneme na to, že jsme ubožáci, ale tyto náhražky nemohou nahradit nikdy existenční úspěch. Proč naše inteligence tolik miluje úspěch, a snaží se o to, aby z lidí byli lháři a zloději?
Příčinou je strach o výhody a jistoty, neúspěch se spojen se ztrátou výhod a jistot, ve válce nebo ve sportu se odhaluje v nahotě lidská inteligence, najednou jsou z lidí divoká zvířata, kterým jde jenom o vítězství, protože vítěz získává výhody a jistoty. Civilizace je následkem míru, zvířata neznají mír a tak nemohou vytvořit civilizaci, zvířata znají jenom válku, a proto je v divoké přírodě nutno být připraven na to, že se na vás něco divokého vrhne, s úmyslem vás zabít a sežrat.
Aby mohla naše civilizace bez problémů ekonomicky fungovat, nesmí zde být pro lidi a národy výhody a jistoty, když není o co soutěžit a bojovat, tak následkem je mír a tím i spolupráce. Zavede se přídělový globální systém na zboží a služby, každý dostane pod kůži GVKB čip, a všude budou GVKB rámy, které poznají, kdo tím rámem prošel, ten kdo bude systémově chybný, ten bude optimálně eliminovaný, kontrola kvality je základem ekonomiky a politiky.
Takto konečně globálně na věčné časy láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží, srážka s mocnými a bohatými blbci, zde už nebude možná, protože každý člověk bude od narození do smrti bezmocný a chudý a každý se bude bát toho, aby nebyl GVKB systémem s umělou inteligencí, vyhodnocen jako systémově chybný zmetek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji