středa 27. července 2016

Kdy se budeme mít ekonomicky líp?

Slova bez činů nemají žádnou hodnotu, stejně tak nemá cenu zalévat plevel, lidi dělají chyby, a následkem je to, že mají problémy, z díla je spatřen tvůrce, podívejme se na dílo mocných elit, co nám zde neustále pyšně sobecky vládnou, dílem elit je vždy jenom blbá nálada, protože elity se skládají jenom z pyšných blbců. Zjednodušeně jde zde jenom o hodnotné zdroje, aby zde mohlo cokoli ekonomicky fungovat, tak to potřebuje hodnotné zdroje.
Pokud je zde všude dluhové otroctví, tak to logicky znamená nedostatek hodnotných zdrojů, pro národy a rodiny, lidí je na světě už jako much, a každých padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobí. Veliká emigrace lidí co nemají bílou pleť, do míst kde žijí lidi s bílou pletí, je způsobená především přelidněním u zaostalých kultur, kulturně zaostalí Romové nám ukazují to, že optimální začlenění těchto lidí co nemají bílou pleť, do vyspělé konzumní civilizace, to je naivní utopie.
Lidi co nemají bílou pleť jsou velikým problémem, protože jsou evolučně zaostalí, a není, je možné změnit a jejich zaostalost eliminovat. Je třeba zavést konečně u lidí certifikaci kvality, každý člověk na světě dostane pod kůži čip, a pokud neuspěje každý rok na certifikaci kvality těla a inteligence tak bude optimálně eliminován. Pokud takto eliminujeme degeneraci a přelidnění tak se lidi budou mít konečně líp a tak láska zvítězí nad nenávistí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem