neděle 17. července 2016

Kdo ukradl dobrou práci?

Práce je zde buď dobrá, nebo špatná, ze špatné práce je nám špatně a z dobré práce je nám dobře, narůstající blbá nálada spojená s konzumací slivovice a cigaret je následkem toho že je zde jenom špatná práce a dobrou práci nejspíše někdo zde ukradl. Dobrou práci má zde ten kdo se zde má dobře, a tak má k dispozici soukromého řidiče který jej vozí do zaměstnání.
Zjistil jsem to, že 99% nabízené práce v současnosti, je blbou prací, kterou nikdo nechce, a proto je nabízená pomocí internetu a inzerátů v tisku, nebo na pracovním úřadě, blbá práce je i blbě zaplacená, jsou zde podprůměrné platy, a dobrá práce je nadprůměrně zaplacená, to je jednoduchý ukazatel, který ukazuje na to, o jakou práci objektivně zde i jde.
Průměrný plat je v každém městě jiný na to je si třeba dát pozor, ve velikých městech bývají průměrné platy větší, ale zase zde utratíte mnohem více peněz než na vesnici. U dobré práce není problém být dlouho nemocný, nebo si vzít kdykoli dlouhou dovolenou.
U špatné práce je to už problém, protože vás nemá kdo nahradit, a zaměstnavatel ve vás spatřuje problémového zaměstnance. Mohli bychom použít u práce označení jako ve škole, kdy by průměrná práce dostala známku 3 a výborná práce by dostala známku 1, nejhorší možná práce by logicky dostala známku 5.
Z vlastních zkušeností mohu říci, že za měsíc má už každý jasno o kvalitě svojí práce, a může jí i správně objektivně i oznámkovat, nestačí se jenom podívat na nové pracoviště, protože takto získáváme jenom povrchní informace.
Poslední dobou je zde snaha o to udělal ze zaměstnanců vojáky, co jenom drží hubu a krok, ten kdo nedrží hubu a krok, dostane výpověď, protože on není optimálním zaměstnancem, já tomuto novému kapitalistickému systému říkám, koncentrační tábor.
Kdo ukradl dobrou práci? Dobrou práci nám ukradlo přelidnění, lidí je zde nadbytek a tak je zde nedostatek dobré práce, je třeba začít používat antikoncepci a trestat ty co mají hodně dětí ekonomicky tak, že se z nich stanou bezdomovci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem