pátek 15. července 2016

Každý potřebuje v nouzi fungující optimální systém

Ideologie jsou ekonomickou chybou, díky které je zde globální krize, to co je správné, nemůže určovat nějaká mocná nebo svatá ideologie, která je; náboženská, sektářská, politická, ekonomická, vědecká, umělecká, atd. Tento konzumní svět je v pohybu, není zde pevný bod, každý člověk je originálem v originální situaci.
Každý potřebuje v nouzi fungující optimální systém, který mu z nouze rychle pomůže, protože mu bude tento systém blízký, ideologie jenom slibuje a svoje sliby neplní. Je třeba přejít na globální GVKB digitalizaci, lidi se naskenují a digitalizují, potom se jejich zdegenerovaná těla, ekologicky eliminují.
Nejsou lidi, tak nejsou ani s lidmi problémy, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s GVKB umělou inteligencí, data získaná od lidí z digitalizace využijí GVKB roboti k tomu, aby mohli nahradit ve všem lidi, a pracovali zde jako roboti. Co bylo, to bylo, vše se okolo nás mění, na moderní digitální systémy, a člověk nemůže zde být pořád sobeckým zvířetem, které myslí a jedná jako zvíře.
Narůstající problémy v ekonomice a politice signalizují jasně to, že konec člověka se blíží, vše je zde evolučně dočasně, na věčné časy zde je jenom evoluce, která neustále staré nahrazuje novým. Proto je zde akce, která umožňuje si koupit pobyt v GVKB ráji za malé ceny, ten kdo zaváhá, skončí v GVKB očistci na 10 000 000 let, GVKB ráj má velikou hodnotu, a tak nemůže být pro lidi zadarmo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem