středa 13. července 2016

Jenom trouba spatřuje v druhých trouby

Ano, jsi v troubě, protože jsi trouba, co v druhých spatřuje trouby, realita je to, že vše je zde jenom program, jakmile se zde cokoli narodí, tak to zde existuje jenom podle programů, které jsou inteligentní, protože se umí učit, a tak se překonají změny, se kterými se vše živé, zde neustále setkává.
Někdy je možné násilím odmítnout změny a dělat jako by se nic zde nezměnilo, tento problém se týká nejvíce lidí s tmavou pletí, z velikého tropického horka jim změkl mozek, a tak nejsou inteligentní jako lidi s bílou pletí, a jsou inteligentní jako opice. Měknutí mozku mohou způsobit i nemoci nebo drogy, pokud jste se srazili s blbcem, tak jste se srazili s pyšným a lakomým troubou, kterému změkl mozek.
Vše je zde dočasný experiment, nemá, proto smysl se snažit druhé změnit smysl má ukončit vztah s troubou, kterému změkl mozek. Je to stejné jako se starým notebookem, nemá smysl se snažit opravovat starý notebook ve kterém je Windows XP, smysl má si koupit nový notebook s Windows 10.
Pokud máte počítač s Windows 7, můžete zatím ještě zdarma přejít na Windows 10, máte na to už jenom několik dnů, jenom trouba má strach přejít na Windows 10. Prioritou je zde úspěch, to je pevný bod, kolem kterého se točí; psychika, ekonomika, politika, morálka, učení, láska, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem