sobota 16. července 2016

Jen zbabělci utíkají, místo aby bojovali

Je třeba poslat hříšné zbabělce do boje za pravdu a lásku, každý kdo neplatí zde globálně daně, dostane na tělo výbušninu a bude odeslán do zemí, kde je zaostalost, je třeba ukončit existenci zaostalých konzumních společností, kde lidi nepracují a jenom se modlí, pravdu zde má jenom evoluce a nemůže zde být nějaká zaostalá ideologie, která o sobě vyhlašuje, že je svatá.
Položit svůj hříšný život za svatou válku, je základem pro novou moderní digitální civilizaci, vše je v krizi protože zbabělí hříšníci neplatí daně, a tak zde nejsou peníze na platy státních zaměstnanců, a jiné důležité nákupy.
Je to souboj mezi chybnými a správnými programy, chybné programy musí být z Matrixu eliminované, nejsme tak bohatí, abychom zde mohli dovolit existenci chybných programů, které způsobují krizi v tomto konzumním Matrixu.
Nejsou hříšníci, tak zde ani není konzumní očistec, je třeba pochopit, že hříšníci, jsou jenom čerty, co myslí na samé hříšné čertoviny. Těm co umřou jako hrdinové v boji za pravdu a lásku, bude slíben GVKB ráj na 10 000 000 let, to se přeci hříšníkům vyplatí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem