Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

čtvrtek 28. července 2016

Je třeba vědět co zákazníci nejvíce potřebují

Proces zastarávání je možné nejvíce pozorovat u elektroniky, vše je dneska závislé na elektronice, a staré analogové systémy, nahrazují digitální systémy, období magnetofonových a filmových kazet skončilo definitivně, stejně tak skončili i diskety. V současnosti končí CD a DVD přehrávače a lidi si vše stahují z internetu, všude dneska vidíte lidi jak mají v ruce mobilní telefony a poslouchají hudbu ze sluchátek. Sám jsem nedávno podlehnul a zakoupil si velikou 4K televizi a k ní připojil nový veliký počítač ve kterém je Windows 10 a místo klasického DVD byl operační systém na USB Flash disku. Byl zde i graficky zcela nový BIOS, dokonce tam byla i nabídka jazyků, čeština zde ale nebyla, ani jsem moc nevěřil tomu, že tam čeština bude.
Většina běžných uživatelů nikdy v životě ani BIOS u svého počítače nespatřila, protože si koupili počítač s nainstalovaným Windows. Zjistil jsem to že jde Windows 10 nainstalovat do Apple počítače, což mnozí majitelé Apple považují za zradu víry, a nejraději by mě upálili jako kacíře na hranici. K čemu je mě u Apple hezké rozhraní operačního systému, když je zde nedostatek praktických programů a navíc je zde jiné rozložení klávesnice a jiné klávesové zkratky. Vše je o tom co zákazníci skutečně potřebují a pokud něco už zákazníci nepotřebují tak je chybou to vyrábět a prodávat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují