čtvrtek 28. července 2016

Je Miloš Zeman starým hercem, kterého už nikdo nepotřebuje?

Hodnota člověka je v tom, že jej společnost potřebuje, protože je to hodnotný člověk, který vytváří objektivní hodnoty, z díla se pozná tvůrce, pokud porovnáme svoji ekonomickou situaci s; Polskem, Slovenskem, Maďarskem, atd. zjistíme, že jsme na tom stejně, a že tedy nám není lépe, jak nám politici už dlouho slibují, a tak máme blbou náladu, a konzumuje na blbou náladu pivo a cigarety. Proč jsme pořád na slepé koleji, a není zde snaha jet rychle ekonomicky dopředu, aby zde rostla naše ekonomika, a my už neměli blbou náladu.
Problémem je veliký stát, který se skládá jenom ze starých kariéristů, potřebujeme malý stát, ve kterém už nebudou staří kariéristé, ale vše zde budou řídit jenom počítače a programy, všude dneska dochází k optimalizaci a automatizaci, náklady se všude ořezávají na kost, a stát pořád funguje jako by zde byl středověký feudalismus, a staří zdegenerovaní feudálové, zde vše ovládají ze svých feudálních zámků a hradů pomocí svých sluhů, a svoje nakradené peníze si ukládají do daňových rájů.
Stát je ekonomickou černou dírou, která pohlcuje naše peníze, stát je logicky sobecký parazit, protože parazit se má dobře, díky hostiteli, na kterém sobecky parazituje. Stát nemůže být dojnou krávou pro lenochy a ubožáky, stát musí být inteligentním mozkem, který amatérsky nechybuje, jde o to, aby stál, zajistil zde to, že už se zde nebude krást a lhát pomocí moderní vědy a techniky, musí skončit dlouhé období, kdy jsme byli pro bohaté státy, jenom ubohou malou banánovou republikou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem