čtvrtek 7. července 2016

Jak začít myslet na odpuštění a pokoru

Malé dítě se spokojí s náhražkami, dospělý člověk se už s náhražkami nespokojí a potřebuje být úspěšný v tomto konzumním světě, díky tomu že má k dispozici výhody a jistoty. Hledáte jak být snadno milionářem a setkáváte se jenom s podvodníky, odpověď je jednoduchá.
Chudý je ten kdo myslí a koná jako malé dítě, ekonomický úspěch je o dospělosti jedince a dospělosti národa. Statisticky v EU a USA 99% věkem dospělých lidí, myslí a koná jako by byli dětmi, a může jít i o; krále, šlechtice, prezidenta, předsedu vlády, ministra, ředitele, soudce, profesora, celebritu, atd. následkem je logicky krize!
Dospělost je o tom být nad problémy a nebýt zavalen problémy, dítě je zavaleno problémy a dospělý je nad problémy, je to obrazně jako stoupání balónu, způsobené odhozením zbytečné zátěže.
Nemluvte pořád o tom, že máte rádi ostatní lidi, udělejte něco reálného pro ostatní lidi, co lidem pomůže s jejich problémy. Místo pyšného myšlení na pomstu, začněte myslet na odpuštění a pokoru, jde o to odhodit psychickou zátěž, jenom tak se stanete tím, čím se zde chcete stát.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem