pondělí 4. července 2016

Jak vytvořit správně stránku na internetu?

Nejprve k tomu, jaký účel mají stránky na internetu? Stránky na internetu jsou zde proto, aby sobecky okrádali uživatele internetu o jejich čas, a jejich duševní zdraví, dobrota je přeci žebrota, to platí i na internetu. Klasickou ukázkou okrádání o čas a duševní zdraví, jsou logicky stránky, co mají největší návštěvnost, čím více máte na internetu nepřátel, tím více i na internetu znamenáte.
Jsou na internetu jedinci, co zde mají miliony nepřátel, a pokud by vystoupili někdy na veřejnosti, tak by je lidi ukamenovali. Základem je tedy pochopit, co nejvíce rozčílí uživatele internetu? Nejvíce rozčílí uživatele internetu to, že jim nastavíte psychické zrcadlo, a povíte jim to, že to jsou existenční ubožáci, a že by udělali nejlépe, pokud by si koupili odpustky a spáchali potom sebevraždu, aby zde byl od nich klid.
Důležitý je i vzhled stránky, ideální je stránka bez vzhledu, kde je jenom text, bohužel vyhledávače tento typ stránek ignorují, a tak budete muset nějaký vzhled vytvořit, nepárejte se s tím, a vytvořte jednoduchý vzhled, kde ořežete všechny grafické zbytečnosti na kost. Prioritou na kterou nesmíte nikdy zapomenout, je originalita textu a originalita obrázků, nekopírujte texty a obrázky z internetu nebo knih, to každý rychle pozná, a tím nebudete mít návštěvnost.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem