neděle 24. července 2016

Inteligence proměňuje zvířata na lidi

Proč si lidi kupují dárky, když dobrota je přeci žebrota? Příčinou je zde inteligence, čím méně je člověk inteligentní, tím větší má on problémy s tím, aby on někomu koupil dárek, a udělal mu tak radost, naopak se píše, snaží druhé okrást, a způsobit jim depresi, proto jsou blbci, tak úspěšní, a mají zde výhody a jistoty. Inteligence proměňuje zvířata na lidi, co myslí nejvíce na profesionální práci, a ostatní je nezajímá, a od hloupého blbce proto nelze očekávat to, že on bude lidem kupovat drahé dárky.
Naše kulturní civilizace evolučně vznikla a funguje díky inteligenci, bez inteligence se z nás stávají zase divoká zvířata. Pokud je zde deprese u jedince a společnosti, tak příčinou je to, že lidi nejsou inteligentní, díky degeneraci a centralizaci. Vysoké školy vyrábějí jenom kopie s nulovou hodnotou, a tyto kopie v praxi selhávají, a následkem je bezcitný Adolf Hitler, a jemu podobní mocní a bohatí blbci. Moderní civilizace potřebuje inteligentní lidi, co v praxi profesionálně uspějí, a pomohou tak nastartovat ekonomický růst u společností.
Z díla je spatřen tvůrce, podívejte se na dílo mocných a bohatých lidí, jejich dílem je globálně blbá nálada způsobená tím, že jsou to pyšní blbci. Proč by každé město na světě nemohlo mít vlastní ekonomiku a vlastní peníze a zákony, centralizace nikdy nikde optimálně dlouho nefungovala, a všechny veliké centralizované systémy, zde byli dočasně! Města si musí konkurovat ekonomiky a ideologicky, ekonomika a ideologie se točí kolem konkurence, bez stimulace je zde jenom degenerace a deprese. Islám je zde pro hloupé blbce a Křesťanství je zde pro inteligentní slušné lidi, co si dávají dárky a umí druhým udělat radost.