pondělí 18. července 2016

Hnacím motorem evoluce je konkurence

AMD nebo Intel, Windows nebo Linux, Firefox nebo Google chrome, atd. Výroba počítačů s velikou spotřebou elektřiny končí, pod tlakem Intel konkurence, AMD začne už brzo vyrábět počítačové součástky, s malou spotřebou elektřiny, které se vyrovnají konkurenci od firmy Intel, jako první ukázka zde jsou drahé grafické karty, a brzo přijdou i nové základní desky, a do nich nové špičkové procesory.
Nebude to trvat dlouho, a počítače už nebudou konečně potřebovat ventilátory a mechanické součástky, ceny počítačů budou rychle klesat dolů, tak jako se to dneska už děje u mobilních telefonů a tabletů, drahý mobil, nebo drahý tablet, může bez problémů už nahradit klasický počítač, veliký rozvoj zažívají počítače, které lze přišroubovat za monitor, a tak na stole nepřekážejí, vyrábějí se i miniaturní levné Intel počítače které se vejdou do kapsy, a lze je rychle připojit k monitoru a internetu.
Hnacím motorem evoluce je konkurence, zlikviduj konkurenci a počítej s tím, že si podřízneš větev, na které pyšně jako lakomec sedíš, je to pořád stejný příběh, kdy se snaží pyšná a lakomá elita dělat z pracujících hlupáky a chudáky, už mnoho tisíciletí. Windows zase zaútočil na Linux akcí, kdy nabízí na verzi Windows 7 možnost přechodu zdarma na Windows 10, tato výhodná akce ale už za deset dní končí! Firefox je zatím v závěsu za Google chrome, protože nenašel optimální způsob, jak konkurovat zavedenému Google chrome?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem