pondělí 4. července 2016

Fotografování v cizině

Jsou právě školní prázdniny a tak bude mnoho lidí fotografovat v cizině, fotografování je často spojeno s mnoha problémy, fotografové jsou mnohdy považovány za nepřátele, a podle toho se s nimi i jedná, mnohdy může fotograf přijít o fotoaparát nebo skončit ve vězení. Nejlepší je fotografovat tam kde nejsou lidi, zvířatům nevadí to, že fotografujete, akorát si musíte dát pozor na některá zvířata a hmyz, aby vás nezabili, protože vás chtějí sežrat, nebo z jiného důvodu.
Zásadně v cizině se snažte o to, se pohybovat ve veliké skupině, to je minimálně sedm dospělých lidi, na skupinu, si nedovolí zvířata a cizinci agresivně už zaútočit, nedělejte si iluze o lidech v cizině, všude na světě jsou zlí lidé, co se snaží pomocí násilí, parazitovat na cizích lidech, rozhodně si do ciziny neberte drahé fotoaparáty.
Jsou dneska levné fotoaparáty, co umí udělat hezké fotografie, a navíc nejste ani s těmito fotoaparáty nápadní, a zloději jdou jenom po drahých velikých fotoaparátech. Dále je na světě mnoho míst, kam je nebezpečné chodit i ve skupině, vždy počítejte s nečekanými problémy, nevěřte v cizině nikomu a ničemu, lidi pod vlivem náboženství nebo drog, se často chovají jako divoká zvířata, a tyto psychické ubožáky raději nefotografujte.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem