neděle 17. července 2016

Dneska se usmíváš a zítra budeš plakat

Změny jsou pevným bodem, kolem kterého se zde vše točí, jedinou jistotou je zde nejistota, vše je v pohybu a následkem pohybu jsou změny, je zde často snaha se změnám uzavřít v; ekonomice, politice, podnikání, obchodu, náboženství, vědě, umění, školství, zdravotnictví, dopravě, myšlení, atd. následkem jsou problémy, co nám způsobí deprese.
Je třeba se existenčním změnám otevřít, a přijmout konečně to, že současný zdegenerovaný hříšník, je zastaralým zaměstnancem, a že moderním zaměstnancem je automat nebo robot. Civilizace vznikla proto, abychom získali výhody a jistoty, veškeré konflikty a války, jsou v principu jenom o výhody a jistoty, hříšníci se v konzumním očistci rozdělují podle toho, jak jsou úspěšní v parazitování na cizích hříšnících.
Dobrota je zde přeci žebrota, a snadno získané peníze, hříšníkům krásně voní a špinavá namáhavá práce za málo peněz jim zase smrdí. Je třeba ukázat hříšníkům co je to veliká nezaměstnanost spojená s globální policejní diktaturou, kdy má každý hříšník pod kůží GVKB globální identifikační čip, a všude jsou GVKB kontrolní rámy, co zablokují nezaměstnaným ubožákům vstup do konzumní civilizace.
Pro nezaměstnané ubožáky zde budou veliké GVKB tábory, kde budou mít k jídlu jenom GVKB potravinové levné granule, a k pití bude jenom voda ze studny, spát se zde bude jenom na seně, pod plechovou střechou, nebudou zde skleněná okna, na mytí zde bude jenom studená voda a sprchy, protože rozmazlovat ubožáky je chybou, v táborech budou jenom muži nebo ženy a pro děti zde budou speciální tábory, o dozor se postarají GVKB policejní roboti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem