čtvrtek 14. července 2016

Deprese u ekonomiky a psychiky

Nejsou jenom polotovary v kuchyni, polotovarem je třeba počítač, který si sestavíme, nebo je polotovarem blog s redakčním systémem, který si pomocí šablon sami vytvoříme. Polotovary nám umožňují být profesionály v něčem, v čem jsme amatéry, tím ovšem dochází k tomu, že mnoho profesionálů je nezaměstnaných, protože lidi používají polotovary. Pokud bychom naplno využili moderní vědu a techniku, a zavedli u všeho kvalitní polotovary, tak by polovina zaměstnanců v EU, dostala okamžitou výpověď.
Představte si, že budou roboti s umělou inteligencí jako polotovar, vyberete si na internetu díly robota a prodejce vám z dílů sestaví robota, co půjde místo vás do zaměstnání, a tak budete mít konečně hodně času pro sebe.
Deprese u ekonomiky a psychiky, je způsobená tím, že jsme se dosud nenaučili optimálně využívat polotovary. Představte si, jak Miloš Zeman poslal do zaměstnání GVKB robota, a on by měl tak konečně čas objímat stromy, a pít slivovici, nakonec by ve městech v EU, byli jenom GVKB roboti a lidi by mohli žít jenom na vesnici, zde se mít dobře, a pít zde slivovici, a objímat stromy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem