pondělí 18. července 2016

Byl Muhammad ibn Abdilláh ibn Abdilmuttalib svatý prorok?

Z díla spatříme tvůrce, zakladatel Islámu Muhammad ibn Abdilláh ibn Abdilmuttalib byl ubohý hříšník, který hlásal ubohé hříšné myšlenky a uvedl do ubohého hříchu veliké množství naivních věřících, Ježíš Kristus přeci varoval, že po něm přijdou velicí hříšníci, co budou chytře svádět věřící k hříchu, a běda těm co těmto mocným hříšníkům uvěří, oni zavedou věřící do psychického očistce a učiní jim ze života pekelný očistec.
Jaký je strom takové je jeho ovoce a jablko nepadne daleko od stromu, podívejme se na rodiče Muhammad ibn Abdilláh ibn Abdilmuttalib a zjistíme, že rodiče tohoto hříšníka byli lháři a zloději. Porovnejme myšlenky Ježíše Krista a myšlenky Muhammad ibn Abdilláh ibn Abdilmuttalib je to jako když porovnáváme to, co za peníze draho kupujeme, co je lepší zboží Muhammad ibn Abdilláh ibn Abdilmuttalib nebo Ježíš Kristus?
Každá víra v zázraky je cestou do vaší budoucnosti, je to obrazně jako vaše dovolená, záleží na tom, kde a jak svoji dovolenou prožijete? Muhammad ibn Abdilláh ibn Abdilmuttalib vám nabízí to, že z vás bude ubohý pozemský červ, který se bude plazit v prachu, Ježíš Kristus vám nabízí to, že z vás bude morální člověk, který nelže a nekrade.
Je třeba začít napichovat na kůly ty, co věří v hříšný Korán, láska a pravda spojená se jménem Ježíš Kristus, musí globálně zvítězit nad nenávistí a lží, ve jménu dobra, musí být poraženo všechno hříšné zlo, spojené se jménem Muhammad ibn Abdilláh ibn Abdilmuttalib.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem