sobota 2. července 2016

Bude líp, pokud zde nebudou vysokoškoláci

Je třeba skončit s neosobním chybným centrálním systémem, a přejít na osobní decentralizovaný optimální GVKB systém, kdy každý člověk, bude mít osobní vztah k umělé GVKB inteligenci, vztah člověka k člověku, byl založen na lži a nenávisti, proto tento vztah, optimálně nikdy nikde nefungoval. Civilizace je založena na tom, že pomocí výhod a jistot, se vytváří nový konzumní svět, ve kterém se lidem lépe žije.
Mnohé je zde amatérsky nedomyšlené, teoreticky by to mělo fungovat, ale v praxi to už nefunguje, nejvíce nám vadí nedomyšlenost v politice a ekonomice, vysokoškoláci co jsou placení dobře za myšlení, mají veliké problémy domyslet to, co vyprodukovali, když v kanceláři u počítače pracovali.
Nedomyšlený produkt vysokoškoláka, je jako řetěz, ve kterém jsou slabé články, a tak tento řetěz nevydrží očekávané zatížení, je třeba otestovat v praxi vše, co vysokoškoláci v kanceláři nedomyslí, aby zde nedocházelo k tomu, že je zde deprese u; ekonomiky, morálky, politiky, spravedlnosti, funkčnosti, školství, umění, zdravotnictví, psychiky, vědy, techniky, programů, databází, atd.
Prezident v kanceláři myslí na blbosti, ale už nedomyslí že následkem jeho blbostí zde bude blbá nálada, pokud mě nefunguje myš a klávesnice, tak restartuji počítač, naše civilizace potřebuje nutně restartovat a toto restartování bude spojeno s tím že místo vysokoškoláků zde bude GVKB umělá inteligence.
Vše se zde optimalizuje a automatizuje, je jenom logickým následkem, že musí dojít k tomu, že se moderní programy naučí schopnosti učení novému, a tak se stanou inteligentní, takto už nebudeme na nic potřebovat hloupé vysokoškoláky, co neuměli prakticky už domyslet to, co ve spěchu v kanceláři vymysleli.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem