sobota 9. července 2016

Ano, vše navrhuje nějaký trouba v kanceláři

Virtuální domov je základem pro existenci ve virtuálním světě, vybrat si monitor s televizí který se přišroubuje na zeď, počítač a programy není jednoduché a stejně tak ani není jednoduché vše upravit tak že nám to bude i dobře sloužit. Celý včerejší den jsem měl v troubě, díky práci s programovým vybavením počítače Mac mini, aby mě počítač dobře sloužil.
Pevný disk jsem spravedlivě programově rozdělil na dva disky a to 250 GB pro každý operační systém, jeden je využit na Windows 10 Pro a druhý je na OS X El Capitan, ve kterém mě rozčiluje neskutečně jiné rozložení klávesnice a jiné klávesové zkratky, a nedostatek praktických programů, na které jsem zvyklý mnoho let z Windows, občas zde lze ještě i narazit na angličtinu, což se mě u Windows nemůže stát ani náhodou!
Pochopení rozhraní systému OS X El Capitan, to je taky zážitek pro silné nervy, dopátrat se kvalitní lokalizované nápovědy, to je veliký problém, zato se nabízí profesionální drahé služby na každou blbost. Jediné co se mě u Apple líbí je; vzhled, malá spotřeba elektřiny, spolehlivost, ideální počítač pro mladé vysokoškoláky v USA, nebo pro mladé celebrity v USA, dát nějakému důchodci v Praze (Miloš Zeman) tento počítač, tak to by jej to brzo přivedlo do hrobu.
Další můj dlouhodobý problém byl s židlí k počítači, a volba stolu k počítači. Obzvláště počítačové židle to jsou neskutečně zkurvené produkty, které navrhuje konstrukčně a vzhledově, nějaký trouba v kanceláři, vyhodil jsem tři tyto moderní rozbité židle na kolečkách, vyrobené v Číně do kontejneru před naším vysokým domem, a vyhrabal ze sklepa starou poctivou kancelářskou jednoduchou židli bez koleček, vyrobenou ještě v naší republice za socialismu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem