sobota 30. července 2016

Ano, voda vždy uhasí každý oheň

Kritizovat je tak snadné, ale něco hodnotného vytvořit, o je už obtížné, z díla je spatřen tvůrce, je třeba si uvědomit, že to, že dílo nesmí být mrtvé, je třeba dílo neustále přizpůsobovat našim konzumním potřebám, to co bylo včera správné to dneska už může být chybné, svět ve kterém žijeme je o změnách jenom smrt je zde jistá a vše ostatní je zde nejisté, politické a náboženské ideologie to je módní konzumní záležitost, a konzumenti nemají zájem o to, co už není v módě.
Nutit konzumentům násilím politiku a náboženství, co už není v módě to ekonomicky nefunguje, jenom to vede k násilí a problémům. Konzument je pánem, kterému musí sloužit politika a náboženství, podívej se do přírody, zde se vše automaticky přizpůsobuje konzumentům, a proto v přírodě nejsou krize. Každé násilí vyvolá odpor, a nakonec je násilí eliminované, voda vždy uhasí každý oheň.
Každá doba má své pevné body, kolem kterých se točí, v minulosti byl tím pevným bodem průmysl, dneska je tím pevným bodem obchod. To co je složité, je velikým zdrojem hodnot, a obchod je dneska mnohem složitější než průmysl, proto je zde logicky snaha, přesunout průmysl do Číny, a jiných zemí kde je levná pracovní síla. Národy, které umí obchodovat jsou bohaté, a lidem se zde dobře žije, pracovat v dnešní době jenom rukama, to je to poslední o co lidi ve vyspělých národech stojí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem