středa 20. července 2016

Ano, vím jak si vybrat to co je optimální

Na počátku zde nic nebylo, potom se něco bohužel rozbilo, a tak zde toho najednou bylo tolik, že bylo nutné začít vybírat z veliké nabídky, a tak se zrodili; informace, programy, systémy, inteligence, mozky, telefony, televize, počítače, internet, kultury, civilizace, atd. Pokud se podíváme na to, co je zde evolučně úspěšné, tak zjistíme, že za úspěchem je vědět, jak si vybrat to co je optimální, pro tuto existenční situaci, ve které něco zde je.
Podívejme se na výběr toho, co se budeme učit, pokud se budete učit hlouposti, tak se z vás stane učený hlupák! Pokud budete žít ve společnosti hlupáků, tak se z vás stane hlupák, je statisticky dokázáno to, že většina lidí na světě je hlupáky, protože žijí ve společnosti hlupáků, a učí se od hlupáků jenom samé hlouposti, je to začarovaný kruh lidské hlouposti, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, podnikání, obchodu, školství, umění, rodiny, psychiky, atd.
Nejhorší je, když mocní a bohatí hlupáci, vládnou bezmocným a chudým hlupákům, a dělají z hlupáků ještě větší hlupáky, následkem je blbá nálada, a veliká konzumace léků na deprese, nebo konzumace piva a cigaret. Moudrost je v tom vědět, jak si vybrat to, co je optimální, je to jako s výběrem léku na nemoc, správný lék dokáže nemoc správně vyléčit.
Náš konzumní sobecký svět je od svého vzniku nemocný, a tak je zde potřebný lék, tím lékem je globální digitalizace lidí, každý člověk bude globálně pomocí dotazníků digitálně naskenován, a po naskenování bude jeho ubohé zdegenerované tělo, ekologicky optimálně eliminované, když zde nebudou už nikde lidi, tak zde s lidmi, ani už nikde nebudou žádné problémy.
Každý hříšný hlupák, si pyšně myslí, že je díky svojí originalitě a genialitě nenahraditelný, a že pokud zde nebude, že to bude pro hříšnou sobeckou společnost veliká evoluční ztráta. Opak je ale pravdou, člověk je evoluční chybou, díky které je ekosystém od člověka velmi poškozený. Místo chybného člověka zde budou správní GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí, vše je zde dočasně, na věčné časy zde je jenom evoluce, která nahrazuje chybné za správné.
Zájem velikého, je nadřazen zájmu malého, a přírodní evoluce, je mnohem větší systém, než je lidská kulturní civilizace, člověk se evoluci nepovedl, tak jej evoluce eliminuje, je třeba hrdinsky přijmout náš jistý konec, podřízli jsme si větev, na které jsme dlouho pyšně a hloupě seděli, díky naší lakomosti.
Proto si kupte GVKB odpustky, a tak budete moci po smrti těla, existovat dlouho v GVKB ráji, pokud jste skeptiky, tak se běžte podívat do krematoria a na hřbitov, ať jistě víte co vás brzo čeká, z prachu vše vzniklo a v prach se to navrátí, prachy má jenom ten, kdo zde není naivním hlupákem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem