středa 6. července 2016

Ano, v pekle skončí každý lakomec

Strach ze smrti má každý kdo je lakomec protože jistě ví, že skončí v pekle, proto jsem se lakomcům rozhodl pomoci a nabízím jim možnost si koupit odpustky za minimální cenu, pro lakomce je ovšem i minimální cena těchto odpustků veliká a chtěli by skončit v ráji zadarmo, je třeba si konečně uvědomit, že to co má hodnotu není zadarmo a že zadarmo je jenom to co nemá hodnotu. Život se zde točí kolem parazitování, okamžiky štěstí a radosti jsou spojené s parazitováním, pokud vyhrajete a získáte hodnoty, musíte si uvědomit to, že vaše výhra je možná díky tomu, že ostatní prohráli, a tak přišli o hodnoty.
Dejme tomu že budu pořádat přednášky o ekonomice, a ten kdo na přednášku přijde, zaplatí vstupné, čím více posluchačů přijde, tím více získám peněz, a posluchači přijdou o peníze a o svůj čas. Mnozí mohou namítnout to, že je to obchod a že tedy na posluchačích neparazituji, a že každý posluchač, přišel na přednášku dobrovolně. To vše by byla pravda za předpokladu, že by zisk z přednášek o ekonomice, pokryl jenom moje existenční výdaje, a já bych byl pořád chudý.
Parazitování ve vztahu, vzniká v okamžiku, kdy vzniká bohatství, nadbytek je zde díky nedostatku, aby byl nějaký národ bohatý, tak musí být jiný národ chudý, toužení po bohatství stvořilo parazitování pomocí dluhů. Lakomé USA narazilo ekonomicky na Čínu a Rusko, následkem je v USA dluhová krize, která se rozšířila i do EU a tak se začíná EU pomalu a jistě rozpadat. Obrazně je USA a EU jako Titanic, který narazil na dluhový ledovec, a začíná se ekonomicky potápět, logicky nastává rychlý útěk do daňových rájů, anebo se peníze mění za drahé kovy, nebo diamanty, a jiné jisté investice.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem