Prohledat tento blog

úterý 19. července 2016

Ano, tvým ubohým osudem bude bojovat s blbci

Ekonomika a politika je v krizi díky sobectví a lakomosti. Ryba smrdí od hlavy, diktatura je klasickou ukázkou sobectví a lakomosti, centrální násilí může snadno vyřešit současné ekonomické a politické problémy, jenže odpovědí na centrální násilí, bude zase jenom násilí, a tak se dostaneme do začarovaného kruhu deprese, u ekonomiky a politiky. Zloděj honí zloděje a lhář považuje druhé za lháře, o tom je konzumní civilizace, každý myslí a jedná podle situace, a pokud je někdo od narození do smrti v pekelném očistci, nemůžete od něj chtít, aby byl andělem. Je třeba eliminovat z naší konzumní civilizace sobectví a lakomost, v minulosti zde bylo mnoho neúspěšných evolučních pokusů o to eliminovat z konzumní civilizace sobectví a lakomost, logicky mnozí podlehli takto skepsi a tvrdí že je to naivní utopie chtít eliminovat z konzumní civilizace sobectví a lakomost.
Lidské tělo je vězením pro lidskou duši, a tak díky našemu tělu jsme sobci a lakomci, jediná možnost je opustit tělo, a existovat bez těla jako hodnotný symbol, kolem kterého se vše točí, klasickým symbolem jsou celebrity jako; Ježíš Kristus, Buddha, Jaroslav Hašek, atd. všechny celebrity se snažili duševně probudit lidi, lidi spí duševně díky hříšným závislostem, v současnosti nejlépe působí na lidi smích, on je nejlepší lékem na blbou náladu, způsobenou tím, že nám vládnou pyšní a lakomí blbci. Neřešte to, že je ten druhý blbec, opusťte svoje hříšné tělo, a existujte v posmrtném GVKB ráji, díky tomu že jste si koupili GVKB odpustky. Bojujete s blbci nenásilím, představte si blbou civilizaci, kde morální lidé spáchali sebevraždu, a na světě by zůstali jenom pyšní lakomí blbci.
Taková zlá blbá konzumní civilizace, by se rychle zhroutila, protože blbci by se pozabíjeli! Násilí je vždy jenom mezi blbci, mír je tam, kde mohou blbci snadno parazitovat na morálních lidech, jakmile zmizí morální lidé, nastává existenční boj každého s každým, a konzumní civilizace brzo ekonomicky a politicky zanikne, protože konzumní civilizace je možná díky morálním lidem, co pracují a nebojují. Jenže ty jsi pyšný a lakomý blbec, a tak si nekoupíš logicky GVKB odpustky, a nespácháš sebevraždu, tvým ubohým osudem bude bojovat s blbci, tak dlouho až vaše blbá konzumní civilizace zanikne, podívej se blbče do minulosti, kolik blbých civilizací už díky blbcům zaniklo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji