sobota 16. července 2016

Ano, příležitost dělá z lidí lháře a zloděje

Když stát nemá peníze tak si je natiskne, dneska se tisk peněz provádí elektronicky, a tak se ušetří náklady za tisk nekrytých papírových peněz. Tisknout elektronicky nekryté peníze, smí jenom stát, nebo EU, období kdy byla měna podložená zlatem, už dávno skončila, dneska je měna podložená politickými sliby jako třeba, ano, bude líp, sliby se slibují a jenom blázni se radují.
Jak je to možné že stát nemá peníze, když od lidí vybírá veliké daně, a tak si musí peníze tisknout? Státy jsou ekonomicky negramotné, a tak utrácejí peníze za nesmysly a hlouposti, jak naučit státy a EU ekonomické gramotnosti?
Je třeba založit GVKB globální kontrolní organizaci, která bude kontrolovat ekonomiku u států a bude moci zavírat do vězení prezidenty a ministry, už zde nebudou krabice od vína, ve kterých jsou miliónové úplatky pro politiky, a nebude zde ani tunelování státu a EU, taky zde už nebudou ani daňové ráje. Všechny státní nákupy bude schvalovat GVKB globální kontrolní organizace a každá státní pokladna, bude touto globální organizací monitorována, aby z ní někdo nemohl krást peníze.
Se státy se bude zacházet jako s nesvéprávnou osobou, státům se ořežou na kost jejich výdaje, za zbytečné zaměstnance a luxus, prezidentům se zruší jejich ochranky, a zruší se jim i soukromá letadla. Proč by nemohl prezident letět na návštěvu normálním civilním letadlem první třídou, takto se konečně přestanou tisknout nekryté peníze, a zmizí tím i krize.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem