úterý 19. července 2016

Ano, poslední člověk v civilizaci spáchá sebevraždu

Konzumní očistec, je zde zdarma pro pracující ubožáky. Ten kdo nechce být v očistci, ten musí mít peníze na to, aby si mohl dopřát to, že bude v daňovém ráji, podívejme se na vysoké vzdělání, jakmile začalo být vysoké vzdělání zadarmo, tak ztratilo svojí hodnotu.
Stejné je to i s prací, pokud je zde zadarmo práce ekonomických otroků, tak pro ekonomické otroky ztrácí práce veškerou hodnotu. Práce zadarmo je tam, kde je výplata za práci tak malá, že pracující má jenom samé dluhy, a bojí se toho, že by onemocněl nebo dostal výpověď, aby elita měla nadbytek, tak spodina musí mít nedostatek.
Jádrem problému u zločinu je lidské tělo, které se chce mít dobře, inteligentní duše je otrokem lidského těla, je třeba duši osvobodit od těla tím, že tělo zemře, jiná cesta ke svobodě duše zde není. Všimněme si toho, že společnost je proti tomu, aby lidi páchali sebevraždu, ve skutečnosti otrokáři nechtějí přijít o svoje otroky, ze kterých nají ekonomický užitek, sebevraždy nepáchají otrokáři, ti mají zase pečovatele a ochránce co je chrání před smrtí.
Narůstající nezaměstnanost a bída je způsobená digitální civilizací, která je už natolik optimalizovaná a automatizovaná, že zde není zájem o lidskou fyzickou práci, nebude to trvat dlouho, a lidi budou muset globálně opustit civilizaci, protože v GVKB civilizaci, už nebude pro ně žádná práce, poslední člověk v civilizaci spáchá sebevraždu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem