pátek 29. července 2016

Ano, peníze z reklamy nikomu nesmrdí

Komu není rady tomu není pomoci, proč hlupáci odmítají moudré rady a tak jim už není pomoci, příčinou je zde strach který neumí překonat, podívejme se třeba na ekonomiku, abychom mohli zde žít musíme mít to, co milujeme a potřebujeme, ekonomika je tedy prioritou pro vše co je zde živé, je ekonomické myslet více na sebe než na to co je nám cizí protože v nouzi nám to co je cizí nepomůže.
Vše je zde evolučním experimentem a tak se mnohé nepovede a tím zde jsou problémy, naše myšlení je v klidu, pokud zde není hlad, a jsme nasycení tělesně a psychicky, s příchodem hladu, přichází neklid a tím i problémy, a psychické nemoci. Podívejme se do praxe, protože teorie je nudná, dneska do půlnoci má každý možnost si zdarma nainstalovat Windows 10 pokud má legální Windows 7 nebo Windows 8, proč mnoho lidí si nechce nainstalovat Windows 10, když je to zdarma a bez práce.
Vysvětlení je ve strachu ze změny, hlupáci se podobají zaostalému náboženství, a budou hloupě tvrdit, že je země placatá a že není kulatá. Jenže země je kulatá a otáčí se okolo slunce, na nebi není Bůh, který používá blesky, když se na lidi zlobí, je třeba pochopit, že život je o tom, nebýt hlupákem. Ten kdo není hlupákem, ten je zde ekonomicky úspěšný, a tak se zde i má dobře, protože poznal to, co druzí potřebují, a tak jim to nabídl. Ekonomika je o nabídce a poptávce, zamysleli jste se nad tím proč je Windows 10 nabízen rok zadarmo?
Rozhodně to není proto, že by Microsoft uznal to, že mnoho v minulosti hřešil, tím že prodával lidem programově a vzhledově ubohé verze Windows, sebekritika se zde nekoná, příčina je jinde, příčinou je sběr dat o uživatelích počítačů, nejde zde o špehování a trestání lidí za to že dělají na počítači něco zlého, jde zde o vytvoření inteligentního operačního systému, který bude konkurovat firmě Gogole a našemu Seznamu, vyhledávání v internetovém prohlížecí je veliký obchod, a pokud Microsoft eliminuje konkurenci, tak získá obrovské bohatství z globální reklamy.
Budeme informace hledat a internetu bez internetového prohlížeče, Microsoft pochopitelně zvýhodní ty, co si zaplatí za reklamu, bude zde cílená reklama, protože Microsoft bude mít informace, o každém majiteli počítače. Logicky konkurenční operační systémy se rychle přizpůsobí, a budou dělat to samé, co dělá Windows. Soukromí uživatelů počítačů bude eliminované, protože peníze z reklamy, jsou na prvním místě.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem