pátek 29. července 2016

Ano, paraziti se nesmí rychle rozmnožovat

Proč v civilizaci je snaha o to, aby zde bylo vše umělé, mnohé z dálky vypadá jako pravé a zblízka poznáme, že je to umělé, pokud to bude postupovat rychle evolučně dále tak si ani neuvědomíme to, že je zde umělý člověk z umělé hmoty, s umělou inteligencí, vyrobený v továrně umělými lidmi, s umělou inteligencí, všude slyšíme o tom, že je třeba škrtat zbytečné náklady, a tak se všude; optimalizuje, automatizuje, digitalizuje, atd. následkem je logicky bída a nezaměstnanost, blbá nálada má za následek násilí a konzumaci drog.
Z minulosti víme, že ekonomické a politické krize jsou jako třaskavina, která může explodovat v revoluci nebo válku, v poslední válce se na města házeli atomové bomby a stavěli se veliké plynové komory, kde se lidi vraždili po milionech, je třeba objektivně přistoupit k současným ekonomickým a politickým globálním problémům a nezavírat zbaběle před problémy oči. Vytvářet práci, která nepřináší objektivní zisk je cesta do pekla, je třeba vyřešit prioritně globální přelidnění, které způsobuje ekonomickou emigraci ze zaostalých národů do moderních národů.
Základem je výchova dětí, je třeba všechny děti odebrat rodičům od narození do 21 let a svěřit je do výchovy centrálního výchovného ústavu v USA v Silicon Valley, zde se děti rozdělí podle kvality a děti co zde budou mít malou kvalitu, budou ekologicky optimálně eliminované, protože není ekonomické je vychovávat. Matka se po porodu nepodívá na svoje dítě, a tak nebude mít problémy s jeho drahou výchovou, a bude moci jít okamžitě pracovat pro společnost, rodiče všech dětí budou muset na svoje děti platit logicky veliké alimenty, aby si uvědomili, že plození dětí není levná záležitost.
Rodiče eliminovaných dětí dostanou dopis, který jim oznámí to, že jejich genetický produkt, nedostal globální certifikaci kvality, a tak byl eliminován. Tím už nebudou muset platit veliké alimenty, což bude pro chudé rodiče dobrá zpráva. Takto se eliminuje; přelidnění, degenerace, zaostalost, nemoci, náboženství, politické systémy, kultury, rituály, pověry, dezinformace, jazykové problémy, atd. globální zájem je nad zájmem jedince, lidi musí pochopit konečně to, že paraziti se nesmí rychle rozmnožovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem