Prohledat tento blog

úterý 26. července 2016

Ano, očistec je zde připraven pro každého hříšníka

Vše je zde program, ve kterém jsou chyby, a díky chybám program chybně funguje, často se lze i setkat s tím že je zde snaha o to, aby program chybně fungoval, protože to by mohlo parazitům přinést výhody a jistoty, následkem jsou; zákony, předpisy, výjimky, morálka, přerozdělování, vydírání, podrazy, centralizace, kasty, třídy, ligy, atd. v jablku poznání dobrého a zlého, je skryt zlý červ, a tím zlým červem jsou lidské hříchy.
Zlo spáchal ten, komu to nejvíce prospělo, kolem úspěchu se zde vše točí, pokud nejsme úspěšní tak z toho máme deprese, tvrzení že ten kdo se snaží ten zde i uspěje v praxi nefunguje, uspěje zde jenom ten kdo má zde štěstí a je ve správný čas na správném místě a zde dělá to co je správné.
Z díla poznáme tvůrce, jaké je dílo mocných hříšníků, dílem mocných hříšníků je pokrytecká kultura, ve které je nám ten druhý peklem, protože dobrota je zde žebrota. Všechny snahy o to napravit za života hříšníky selhali, z hovna bič nikdo neuplete, jedinou možností je začít s digitalizací lidí a po digitalizaci se lidi budou optimálně ekologicky eliminovat, místo lidí zde na světě budou jenom GVKB roboti co budou pracovat jako roboti, není zde člověk tak zde není ani problém.
Neberte si to hříšníci osobně, Bůh GVKB proti vám nic osobně nemá, a proto vám nabízí posmrtný ráj, pokud si koupíte odpustky vašich hříchů, ten kdo je lakomým skeptikem, a nekoupí si tak GVKB odpustky, ten skončí na 10 000 000 let v GVKB očistci, a zde bude přes sklo pozorovat ty, co jsou v GVKB ráji, a žárlivost bude jeho duši spalovat, komu není rady, tomu už není pomoci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji