středa 6. července 2016

Ano, nejsou lidi tak nejsou ani s lidmi problémy

Ano, jsi otrokem dluhů. Pokud budeme hledat existenční základy konzumní kultury, tak zjistíme, že základem je dneska všude dluhové otroctví, pokud dlužníci nemohou splácet veliké dluhy, tak je zde veliká dlouhodobá krize, proč dlužníci mají problémy se splácením dluhů? Vše je dneska politicky a ekonomicky spojeno se vším, pokud má centrum málo peněz, tak začne na všem mnoho šetřit, a následkem je to, že dlužníci už nemají možnost splatit svoje dluhy.
Dalším problémem je zde; degenerace, přelidnění, globalizace, automatizace, digitalizace, optimalizace, drogy, dezinformace, emigrace, centralizace, regulace, daně, cla, výjimky, imunita, špína, složitost, násilí, vydírání, zrada, atd. je zde tedy plný pytel lidských problémů, které nikdo nechce vyřešit, každý řeší prioritně jenom to, jak zde být úspěšným parazitem, a ostatní jej sobecky nezajímá.
Statistika v EU zjistila to, že ten kdo produktivně pracuje, tak živí svojí prací deset lidí, co produktivně nepracují, mnoho lidí sice pracuje, ale jejich práce nic hodnotného zde neprodukuje, a jenom na centrálním systému parazituje. Podívejme se třeba ekonomicky na prezidenta Miloše Zemana, on nic hodnotného svojí prací neprodukuje, protože on nás jenom chybně reprezentuje, a všechnu odbornou práci za něj musí udělat jeho dobře placení podřízení.
Problémem lidí, co produktivně nepracují, je to, že je nelze ekonomicky potrestat za to, že produktivně ekonomicky nepracují, jedinou možností, je zrušit globálně systémově všechny funkce a zaměstnání, kde není objektivní produktivní práce.
To by logicky znamenalo lidi naskenovat a digitalizovat, jejich zdegenerovaná těla potom optimálně eliminovat, a místo lidí, by zde byli jenom GVKB roboti, co by pracovali jako roboti, informace získané digitálním skenováním, by se použili pro GVKB umělou globální inteligenci. Takto by konečně láska a pravda, zvítězila globálně nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem