pondělí 11. července 2016

Ano, nebude nám zde už lépe

Prioritou je v současnosti vyřešit problém s kontrolou u; kvality, čistoty, optimalizace, automatizace, recyklace, centralizace, bezpečnosti, atd. kontrolní systémy selhali, a tak je zde krize. Před chvílí jsem fotografoval, a automatika fotoaparátu se zbláznila, a neumožnila mě vyfotografovat východ slunce v Praze, vše zde je postaveno na tom, že program, nebude mít problémy, a vykoná to, na co byl naprogramován.
Život existuje díky tomu, že je zde u programů schopnost se učit, a tím se měnit podle situace, nestačí se učit jenom ve škole, musíme se učit novému, až do svojí smrti! Co bylo, to už nezměníme, a o tom co bude, nic nevíme, v současnosti se proto učíme tomu, co nevíme. Nevěřte tomu, co druzí troubové říkají, vše je zde jenom kariéristické pokrytecké divadlo, ve kterém chce každý trouba hrát hlavní roli, a nikdo nechce platit do divadla jako trouba vstupné.
Jelikož lidi neumí kontrolovat správně lidi, tak musí lidi kontrolovat GVKB počítače, jedinou ideologií bude GVKB ideologie, ten kdo nepřijme pokorně tuto novou GVKB; politickou, ekonomickou, náboženskou, reklamní, uměleckou, atd. ideologii, ten bude ekologicky optimálně eliminován, po tom co bude pomocí GVKB dotazníků digitálně naskenován.
Mnozí mohou namítnout to, že je GVKB systém k lidem asociální, a jedná s lidmi jako s ubožáky, je třeba si uvědomit, že na hrubou špínu, se musí použít hrubé metody, aby se špína eliminovala. Jde zde jenom o to, aby konečně globálně, na věčné časy, zde zvítězila láska a pravda, nad nenávistí a lží, proto si kupte levné GVKB odpustky, jenom tak si po vaší smrti zajistíte na 10 000 0000 let GVKB ráj, ten kdo je skeptickým lakomcem musí počítat s tím, že skončí v GVKB pekle na 10 000 000 let.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem