neděle 24. července 2016

Ano, naučím vás lovit veliké ryby

Starý člověk myslí na to, co bylo, dospělý člověk myslí na to co je, dítě myslí na to, co bude, podobné je to i s národy, jsou národy, co jsou v různém věku, a podle toho vypadá i jejich myšlení, náš národ myslí evolučně na minulost, protože je starým národem, Japonsko myslí na budoucnost, protože je evolučně mladým národem, a tak zde mladí lidé mají možnost se realizovat.
Minulost je mrtvá, a budoucnost je živá, nejde probudit to co je mrtvé, je třeba začít s restartováním myšlení našeho národa, aby nám vládli konečně mladí lidé, co myslí na naši evoluční budoucnost, podívejme se na sport, zde jsou jenom mladí lidé, protože zde nejde lhát a krást!
Je třeba vypustit konečně tučným starým kaprům politický rybník, a dosadit do politiky mladé inteligentní lidi, co myslí na naši evoluční budoucnost, z díla spatříme tvůrce. Vše je zde jenom o konkurenci, tam kde není konkurence, tam je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, rodiny, umění, psychiky, atd. zdrojem naší dlouhodobě blbé nálady jsou lidi, co myslí jenom na minulost, abychom měli dobrou náladu, potřebujeme lidi, co myslí na budoucnost.
To co bylo, nezměníme, to co je tím žijeme, to co bude dneska vytváříme tím, jak myslíme a plánujeme, je třeba pochopit, že za každým úspěchem jsou nepopulární změny, je snadné lovit do sítí malé ryby, a je těžké lovit veliké ryby, co mají peníze uložené v daňovém ráji, a nechtějí u nás platit daně.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem