úterý 26. července 2016

Ano, náš stát je bohužel špatný hospodář

Problémem našeho státu je že se zde lže a krade, aby byl konečně náš stát dobrý hospodář, tak se zde nesmí lhát a krást. Obrazně je to jako s letadlem, aby letadlo mohlo vzlétnout, nesmí být letadlo těžké, proto je zde snaha vyrobit lehká letadla, chybné investice to je to, co způsobuje zadlužení našeho státu a nízkou životní úroveň, je třeba se naučit správně investovat tak, abychom mohli ekonomicky vzlétnout, díky tomu, že zde už nebudou žádné chybné státní investice.
Lidi dělají amatérské chyby, je třeba tedy nahradit všechny státní zaměstnance za počítače a programy, vše jde naprogramovat a optimalizovat. Místo na státní instituce, se bude chodit na poštu, nebo k bankomatu, a zde se vše vyřídí, nebudou zde už tedy politici a byrokrati, nebudeme mít dokonce ani prezidenta, reprezentovat nás bude naše fungující ekonomika.
Počítače to lenochům a parazitům optimálně spočítají, a státní zaměstnanci konečně poznají na vlastní kůži, jaké to je soukromě podnikat. Vše se očipuje, a všude bude kontrolní digitální technika, nejde o to být jako politik populární, jde o to, aby zde nebyla blbá nálada, díky bídě a nezaměstnanosti. Období časové vysoké mzdy skončí, a bude zde jenom úkolová mzda, lidi už nebudou chodit do výhodného státního zaměstnání, ale do práce, která přináší společnosti veliký užitek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem