úterý 5. července 2016

Ano, nadbytek je postaven na nedostatku

Parazitování na pracujícím lidu, začíná být globálním problémem, protože práce díky; modernizaci, optimalizaci, automatizaci, transformaci, kontejnerizaci, globalizaci, robotizaci, digitalizaci, atd. rychle ubývá, a začíná být neřešitelný problém s odbytem zboží a služeb.
Nízké ceny a agresivní reklama, je poslední zoufalý pokus, jak si zajistit odbyt, statistiky o ekonomice a nezaměstnanosti, se začínají globálně falšovat, aby politici vypadali hezky, problém s ekonomikou a nezaměstnaností je ale starý, v okamžiku vzniku centralismu, se brzo dostavuje problém s ekonomikou a nezaměstnaností, protože sobecké centrum, bohužel nerozumí optimálně ekonomice a zaměstnanosti.
V minulosti zde nebyl centralismus, co si každý vyprodukoval to si i spotřeboval, bylo to jednoduché a fungovalo to velmi dlouho, potom se armáda rozhodla zavést násilně centralismus, a to bylo složité, a pořád to nefungovalo, pokud se někdo, drze ozval proti centralismu, tak byl násilně eliminován. Je obecně známý fakt, že při velikém daňovém zatížení, se už nevyplatí podnikat a obchodovat, protože místo zisku, zde jsou jenom dluhy.
Proč tedy nedojde globálně ke snížení; daní, poplatků, cla, atd. vysvětlení je prosté, parazitování je pro centrum návykovou drogou, a tak nám vládnou ekonomičtí upíři. Na jedné straně zde jsou dolaroví milionáři, co mají svoje veliké domy plné sluhů, a na druhé straně zde jsou bezdomovci, co mají hlad a je jim zima.
Z utrácení poznáme jak je kdo skutečně bohatý, pověz mi, jak bydlíš, a já ti povím, jak jsi bohatý, běžně se hovoří o ekonomické pyramidě, kde na vrcholu jsou milionáři a dole jsou bezdomovci, nadbytek je postaven na nedostatku. Otroctví je jako náš stín, před kterým nemůžeme utéci, místo okovů na nohou, zde jsou dluhové okovy, a život od výplaty k výplatě, za ubohou mzdu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem