středa 13. července 2016

Ano, musíš platit daně a nesmíš porušovat zákony

Prý zde vládne lid, protože je zde demokracie, to je obyčejná mediální dezinformace, všemu zde vládne to co je silnější, protože si podrobí násilím to co je slabší, války v nahotě odhalují to, že jsme všichni jenom hříšníci bez citu a charakteru. Mnozí proto hledají cestu ven z tohoto konzumního očistce, ve kterém je dobrota žebrota, a bohatý je zde jenom lhář a zloděj.
Cesta je zde v tom být lepší než jsou druzí, ten kdo je zde lepší a prokáže, že je lepší, ten se zde i má lépe než druzí, jedna věc je si myslet pyšně já jsem lepší, a druhá věc je to prokázat, čas nebo dílo odhalí pravdu o tom, jestli jsi lepší, z dálky vše vypadá jinak než zblízka, ten kdo se spoléhá na to co je sepsané a podpisem potvrzené, ten je ještě dítětem, je třeba vždy být skeptický a nebýt překvapen tím že naše plány selhali, protože jsme s něčím nepočítali.
Mnoho lidí je na tom zle, a prosí o pomoc ty, co jsou na tom dobře, pokud se podíváme do minulosti lidí, co jsou na tom zle, tak zjistíme to, že oni nikdy nikomu v ničem nepomohli v době, kdy na tom byli dobře, vše je obchod, pokud jsi pyšný lakomec, tak se nemůžeš divit tomu, že když jsi na tom zle, že ti nikdo nepomůže.
Často se setkáváš s tím, že ti někdo dobře radí, a ty jej neposlechneš, a divíš se tomu, že ty když někomu dobře radíš, že tě on neposlechne, kde je chyba? Problém je ve vzdálenosti mezi lidmi, nevěra v manželství, je ukázkovým příkladem vzdálenosti mezi lidmi, následkem je to že druhým nevěříme, a považujeme skepticky druhé za lháře a zloděje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné