pátek 1. července 2016

Ano, každý člověk je hercem i divákem

Práce, za kterou je veliké hovno, je mě na hovno, každý potřebuje takovou práci, za kterou dostane hodně peněz, a taková práce, je všude velmi vzácná. Práce je obrazně jako divadlo, čím více je v divadle diváků, tím více je práce herce i zaplacená, hrát pro málo diváků, to je práce na hovno, protože za takovou práci je hovno. Proč je v divadle málo diváků, to je prioritní existenční otázka, vesmíru, života a tak vůbec.
Hodně diváků je tam, kde diváci získají nějaké hodnoty, za vším je ekonomika, proč chodit do divadla na představení, které není pro diváky hodnotné. O tom co je hodnotné rozhodují diváci, nerozhodují o tom herci, každý člověk je hercem i divákem.
Názor zákazníka rozhoduje o tom, jestli podnikatel a obchodník bude úspěšný, v centralismu je sice možné krátkodobě dělat ze zákazníků hlupáky, ale nakonec se stejně každý centralismus, zhroutí díky krizi. Centralismus je příčinou toho, že je zde práce na hovno, protože za práci je hovno, díky tomu, že ti co jsou v centru, serou z vysoka na ty, co nejsou v centru.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem