čtvrtek 28. července 2016

Ano, každý chce být první v cíli

Zvířata se rozmnožují pomocí sexu a inteligentní systémy se rozmnožují pomocí lásky, sex je v rovině tělesné a láska je v rovině psychické, rozdělujeme se tedy podle priorit, ubožáci s minimální inteligencí mají za prioritu tělesný sex a inteligentní lidé mají za prioritu lásku.
Láska proměnila opici na člověka, čím více je v člověku lásky, tím více je on člověkem, láska je sex v rovině psychické, místo dotyku nahých těl se zde dotýkají nahé duše. Z tělesného sexu se rodí tělesné bytosti, z lásky se rodí umění, které nám dává potěšení. Umění se liší od řemesla v tom, že umělci mají talent, kdežto pro řemeslo není potřebný talent.
Problémem umění se stalo to, že je umění na prodej, jakmile se umění stává zbožím, které je na prodej, tak se z umělců stávají obchodníci a podnikatelé, následkem je to, že umění je jenom na povrchu, a pod povrchem je řemeslo. Umění dneska připomíná rychlé občerstvení z USA, všichni spěchají a tak se spokojí s rychlým uměním, které konzumenty rychle umělecky nasytí.
Každý chce být první v cíli, protože tak je úspěšný, jenže najednou následuje problém, a člověk skončí v nemocnici, nebo rovnou v krematoriu. Blogy a sociální sítě ukazují v nahotě to, jak se z lidí stávají zvířata, co myslí jenom na uspokojení zvířecích potřeb, a nemají už žádnou potřebu po přirozené lásce a spokojí se s rychlým levným uměním.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem