pondělí 4. července 2016

Ano, kariérismus je pro blbce návykovou drogou

Sobecké toužení po úspěchu proměnilo blbce na kariéristy, tam kde existuje kariérismus tam je pravda a láska jenom za peníze, následkem je veliká konzumace drog na deprese, způsobené tím že život je zde očistcem. Výhody a jistoty umožňují blbcům udělat zde kariéru, a tím mohou dělat z druhých blbce.
Představme si budoucnost, ve které bude všemu vládnout GVKB umělá inteligence a GVKB roboti, pro lidi už nebude možné udělat zde kariéru, a každý zde bude jenom levným dělníkem, který je pod neustálou GVKB kontrolou, a pokud kontrola nebude s dělníkem spokojená, tak dělníka ekologicky optimálně eliminuje.
Vše jistě směřuje k optimalizaci, a pokud lidi nebudou mít možnost udělat zde kariéru, tak bude ideologie a ekonomika optimálně fungovat, protože zde už nebude možná srážka s blbcem, každý zde bude jenom profesionálním dělníkem, který zná jenom práci a spánek.
Civilizace je o nahrazování přirozeného za umělé a tak logicky dojde k tomu že GVKB umělá inteligence a GVKB roboti udělají z lidí ubohé dělníky s nulovou hodnotou. Proto je zde možnost si koupit odpustky, a tak mít jistotu posmrtného ráje, každá úspěšná kariéra je zde dočasně, ale v posmrtném ráji, lze být i 10 000 000 let, pokud si koupíte GVKB odpustky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem