sobota 16. července 2016

Ano, jsi ubohý hříšník

Mozek je pro autoritu zbytečný, autorita je jenom loutka, která něco reprezentuje, ten kdo zde nepracuje, ten mozek k ničemu už nepotřebuje.
Současnost je o tom, že je zde; kafe bez kofeinu, pivo bez alkoholu, sex bez lásky, život bez smyslu, zaměstnání bez radosti, náboženství bez víry, politika bez osobností, potraviny bez chuti, léky bez účinku, vysokoškoláci bez praxe, člověk bez mozku, tělo bez duše, boj bez vítězství, slova bez významu, funkce bez zodpovědnosti, manželství bez věrnosti, umění bez nápadu, rodina bez dětí, politik bez charakteru, úspěch bez radosti, pravda bez záruky, atd.
Vše je zde jenom psychická iluze, způsobená drogami, proč říkáme o Ježíši Kristu to, že je on duševně probuzený člověk, to by potom logicky znamenalo to, že každý hříšník duševně spí, a pokud bude hříšníkem, tak se duševně neprobudí.
Mnoho se dneska hovoří o tom, že je zde vše v depresi a tak je zde blbá nálada, aby zde bylo líp tak se musíme konečně probudit a přestat být hříšníky, co jsou jenom loutkami bez duše.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem