Prohledat tento blog

sobota 9. července 2016

Ano, jsi díky svým chybám v troubě

Svět není chybný, ty jsi chybný, a tak jsi existenčně v troubě, jako trouba. Vše začalo už v okamžiku tvého početí, kdy se do sebe zamilovali troubové a potom měli děti, jsi evolučním omylem nejlepší by bylo, pokud by ke tvému narození nedošlo, takových troubů jako jsi, ty je na světě jako sraček, a tak zde vše stojí ekonomicky a politicky za hovno.
Z díla se pozná tvůrce, podívej se do svojí minulosti a spatříš dílo velikého trouby které je zde evolučně na hovno, nevěr naivně tomu že bude lépe, pro tebe už bude jenom hůře protože budeš stárnout a tak z tebe bude jenom větší trouba a o tom to zde všude je.
Čím méně mají lidi našetřeno peněz na svém kontě, tím větším to jsou i troubové, když troubům dluhy přerostou přes hlavu, tak je zde vše v troubě, a následkem je to, že troubové pijí slivovici, a kouří cigarety, nebo myslí na sebevraždu.
Proč mocné a bohaté centrum, vždy hlásá dobrou náladu, a pracující lid má vždy jenom blbou náladu? Vše je obrazně jako ve sportu ti co jsou nejlepší mají dobrou náladu a ti co jsou nejhorší ti mají blbou náladu, nemůžou být všichni nejlepší, někdo musí taky dělat zde špatnou práci za malou mzdu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji