úterý 19. července 2016

Ano, jsem pyšný na to, že umím optimálně investovat

Do čeho investuje nejvíce to, co žije divoce v přírodě? Nejvíce zde každý inteligentní tvor investuje to toho, aby se měl dneska dobře, jakékoli jiné investice jsou ekonomicky chybné. Kdo se stará o cizí přijde o svoje, to je nejčastější chyba, kterou lidi dělají, co je mě do toho, že ve zprávách, mě říkají jenom samé zlé zprávy, vždy tomu tak bylo, že se zde něco zlého událo!
Svět se nezajímá o moje problémy, proč já bych se měl zajímat o problémy, které má svět? Problémem lidské duše je to, že je uvězněná v těle, které je sobecké, jenom smrt může duši osvobodit do deprese! Máš deprese, kup si GVKB odpustky, za všechny peníze co máš, a potom spáchej sebevraždu, nelíbí se ti moje geniální řešení, tak si kup slivovici a cigarety. Je to jako s počítačem na hry, buď si drahý počítač na hry koupíš, nebo si jej nekoupíš, a nebudeš moci hrát na počítači moderní hry.
Vše co má hodnotu, to je zde na prodej, to co nemá hodnotu, to je zde zadarmo, sociální socialismus přišel politicky s tím, že zde bude mnohé zadarmo, a lidi budou mít mnoho sociálních výhod a jistot, nakonec se vše ekonomicky zhroutilo, protože dobrota je žebrota. Problémem je to, že většina lidí u nás dosud myslí jako za socialismu, a chtějí vše co má hodnotu zadarmo, přitom oni nikomu nic zadarmo nechtějí dát, nebo zadarmo pro cizího něco udělat. Vyléčit zadarmo deprese nejde, obchod s lidskou depresí je zde už velmi dlouho, protože sobecká civilizace, je továrnou na lidské deprese.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem