úterý 5. července 2016

Ano, jsem ideologický skeptik

Člověk je veliký idealista, co nejprve jako dítě věří svým rodičům, potom věří vládnoucím vysokoškolákům, nakonec věří doktorům, že jej zachrání před nemocemi a smrtí. Náš svět nebyl a nebude ideální, a tak naivně věříme na ideologie, které mají ideologické programy a ideologické informace.

Topíme se v problémech, a topící věří tomu, že jej někdo zachrání, jenže všechny ideologie (politika, centralizace, náboženství, sekty, reklama, mytologie, pověry, rituály, fetiše, kulty, umění, pohádky), jsou jenom psychickým podrazem, kdy se někdo cizí snaží o to, abychom se v problémech utopili rychle, a dlouho zde nekřičeli, že se topíme v problémech.

Pokud se topíš v problémech, tak musíš v sobě mobilizovat všechny tělesné a psychické rezervy, a dát se do boje s existenčními problémy, je to krutá evoluční zkouška, která odděluje hodnotné od nehodnotného. Náš idealismus je následkem naší degenerace, u predátorů se nesetkáme s idealismem.

Predátoři jistě vědí, že dobrota je žebrota, a že jenom to co je zdravé, má zde naději na to že přežije. Podívejme se na války, co se děje ve válkách, válka odhaluje to, že jsme jenom divoká zvířata, kterým jde sobecky o to, se mít dobře, bez ohledu na naše konkurenty, pokud je zde mír tak se z lidí stávají bezcharakterní herci, co si hrají na to, co nejsou, pod morální maskou, je ale schováno nemorální zvíře.

Problémem člověka je tělo, které z něj dělá zvíře, je třeba lidi naskenovat a digitalizovat, jejich těla eliminovat, lidi potom budou existovat v očistci nebo ráji, ráj bude zde na 10 000 000 let pro ty, co si koupili GVKB odpustky, za jeden rok v ráji, se platí jedna koruna, našim minimálním cenám, nikdo nedokáže konkurovat, jenom blázen, by si za tu cenu, nekoupil levný pobyt v GVKB ráji na 10 000 000 let.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem