úterý 12. července 2016

Ano, je zde konzumní centrální očistec

Společnost je obrazně jako vlak, je zde lokomotiva, která dlouhý vlak táhne a je zde mnoho vagónů, připojených k lokomotivě, 10% lidí zde je tou lokomotivou, a 90% lidi je zde těmi vagóny, pokud nechcete být po celý život jenom v závěsu za těmi, co se mají v ráji božsky, musíte se obrazně stát lokomotivou. Obrazně je to jako ve sportu, na startu je mnoho sportovců, a v cíli je jeden první sportovec, tam kde lze něco hodnotného získat tam je i tvrdá konkurence!
Z díla je spatřen tvůrce, je mnohem snadnější kopírovat originály, než se stát originálem, který se bude kopírovat, takto vznikají pyšní lakomí hříšníci, co se snaží pomocí hříšných myšlenek a hříšných skutků, oklamat sebe a druhé, následkem lží a krádeží, je konzumní centrální očistec ve kterém; zloději honí zloděje, lháři honí lháře, hříšníci honí hříšníky, blbci honí blbce, atd. Pokud bychom měli zavřít do nemocnice všechny nemocné lidi, tak by zde pracovalo globálně jenom 10% lidí, a to by nemohlo ekonomicky fungovat.
Je třeba nemocné lidi digitalizovat a eliminovat, podívejme se do přírody, zde nemocné zvíře, je potravou pro ostatní zvířata. Globální krize je následkem toho že 90% lidí na světě je nemocných a je potřeba 90% lidí digitalizovat a po digitalizaci ekologicky eliminovat, moderní civilizace nemůže být sociálním ústavem, pro existenční ubožáky ze zaostalých kultur, co nechtějí tvrdě pracovat, a chtějí se jenom modlit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem