neděle 3. července 2016

Ano, je zde blbá nálada způsobená existenčními problémy

Poraz stromy, zbourej rodinné domy, používej antikoncepci, to je centralistický egoistický princip konzumní ekonomiky, která nemá už žádnou morální a politickou koncepci, která by lidem zaručila to, že se budou mít brzo lépe.
Z pracujících ubožáků se stává jenom tupé stádo konzumních ubožáků, závislých na malé výplatě a návykových drogách, blbá nálada způsobená existenčními problémy, se stala moderní psychickou nemocí, a na tuto blbou nemoc, nikdo nemá optimální lék. Ovce bečí, že málo pastvy je, vlk vyje, že malého zisku dosahuje, svině se sviní, o koryto bojuje, o tom to je, že všude toužení, zdrojem psychického soužení jenom je.
Největší mediální podraz je tvrzení, že kdo se dlouho správně snaží, ten zde i uspěje, tak to ale v praxi bohužel nefunguje, uspěje ten, kdo je nejlepší, protože má jistoty a výhody, které ostatní nemají. Statisticky je dokázáno, že 99% lidí nemá šanci na to, že v životě existenčně uspěje, osudem těchto ekonomických ubožáků, je být existenčními ztroskotanci, co mají blbou náladu a blbé děti, co mají veliké mobilní telefony.
Podívejme se na internet, z hlediska návštěvnosti stránek, proč jsou některé stránky mnoho navštěvované, a jiné nejsou navštěvované, příčinou jsou logicky ti, co konzumují obsah internetu, pokud jsou konzumenti ekonomičtí ubožáci s blbou náladou, tak i navštěvují GVKB stránky, které jim dávají dobrou náladu, a naději na to, že se budou mít v posmrtném GVKB ráji lépe, pokud si koupí GVKB odpustky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem