úterý 26. července 2016

Ano, je třeba začít myslet na budoucnost

Ten kdo žije v hříchu, ten nemyslí nikdy na budoucnost, a myslí jenom na minulost a současnost, v hříchu mohou žít i lidi, co věří v zázraky a Boha, z díla je spatřen tvůrce, jaké je dílo lidí co věří na svaté zázraky a Boha? Víra to je teorie, která v praxi nefunguje, je třeba víru nahradit tím, co v praxi spolehlivě funguje.
Spolehlivě funguje logika, vše zde je postaveno na logice, a tak po příčině je zde i následek, ten kdo amatérsky nechybuje, ten si zde i dobře žije. Proč je zde nějaký film úspěšný, a jiný film není zde úspěšný? Je to otázka klíče a zámku, úspěšný film je klíčem, který odemkl zámek, naše budoucnost je o tom mít klíče, díky kterým bude naše budoucnost pro nás dobrá.
Všiml jsem si toho, že často dochází k tomu, že je malá společnost pohlcená velikou společností, a brzo po tom začne ta malá společnost ztrácet na hodnotě, protože veliká společnost, s malou společností chybně zachází. Centralizace nefunguje, protože svobodu v otroctví proměňuje, velikým problémem jsou dneska dluhy. Za dluhy stojí centralizace, která dělá z lidí ubožáky, jsou zde už jenom kolonie, a jejich kolonizátoři, když to nejde po dobrém, tak se to zkouší po zlém, Adolf Hitler nám ukázal co je to moderní konzumní otroctví.
Budoucnost je prioritně o investování, do čeho mají lidé a národy investovat, aby byla jejich budoucnost lepší? Je třeba investovat do dlouhodobých optimálních investic, které vycházejí ze situace; národa, organizace, rodiny, člověka, co je dobrou investicí v cizině, to už nemusí být dobrou investicí u nás, co je dobrou investicí pro tebe, to nemusí být dobrou investicí pro mě.
Problémem dlouhodobých investic je nejistota návratnosti investice, situace se může nečekaně změnit, a díky tomu přijdeme o naše investice, jisté dlouhodobé investice zase nepřinášejí očekávaný zisk, protože je zde veliká konkurence. Dokud se nenaučíme konečně optimálnímu investování, do té doby bude naše budoucnost, jenom o depresi, a konzumaci slivovice a cigaret.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem