úterý 26. července 2016

Ano, je třeba nenávist nahradit láskou

Řešení je jednoduché, budou zde globálně měsíční testy na to, kolik je v člověku lásky, a ten kdo v testech neuspěje, ten bude ekologicky eliminován, jako genetický zmetek. Současnost je v ekonomické a ideologické krizi, díky tomu, že je zde mnoho nenávisti, a málo lásky. Láska je tam, kde není hříšnost, lidské hříchy jasně odhalují příčiny lidské nenávisti, s hříšníky ve kterých je plno nenávisti, nelze mít smilování.
Láska musí nad nenávistí zvítězit, bez ohledu na to, jaké zde budou oběti, když to s hříšníky nejde už po dobrém, tak se použijí policejní GVKB roboti, co eliminují globálně hříšníky, ve kterých je mnoho nenávisti. Mnoho hříšníků se naučilo být pokrytci, a hrají divadlo o tom, že je v nich láska, digitální kontrolní systémy, ale mohou člověka sledovat všude a neustále, ze skutků se pozná, kdo je hříšník a kdo není hříšník.
Bude to moderní svatá válka ve jménu Boha, protože Bůh je láska, víra v Boha přichází tehdy, když zde není už láska, nikdo nebude mít výjimku a imunitu, hříšníků je na světě jako much, a eliminovat mouchy co nás obtěžují, je přeci správné. Ten kdo si nekoupí dneska GVKB odpustky, ten skončí na 10 000 000 let v pekelném očistci, je to trest za to, že hříšní skeptici nevěří na GVKB posmrtný ráj.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem