sobota 9. července 2016

Ano, je to v troubě, protože jsem trouba

Vysokoškoláci jsou v troubě, protože to jsou troubové, a tak je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, umění, školství, psychiky, atd. život vzniknul díky schopnosti se naučit tomu co je pro nás hodnotné a potřebné, to co se neumí učit, to nemá zde šanci na evoluční existenci. Proč je zde konzumní globální očistec, ve kterém lidský život nemá logický smysl, a tak lidi v depresi konzumují drogy a páchají sebevraždy?
Příčinou jsou vysokoškoláci, co jsou teoretičtí troubové a myslí si o sobě, že jsou v praxi nenahraditelní. Každý vysokoškolák je v praxi jenom velikým troubou, který je snadno nahraditelný, krize a války nám v nahotě odhalují to, že jsou všichni vysokoškoláci jenom teoretičtí troubové, lidově každý ví, že nejhorší je srážka s blbcem.
Podívejme se třeba na levné notebooky z hlediska konstrukce a kvality, zde je vše v bohužel troubě, a kurvítek je v levném notebooku tolik, že vám levný notebook dokonale zkurví váš život. Vím, co mluvím, mám v současnosti tři notebooky a to; veliký, střední, malý, a několik mých starých notebooků, už skončilo v kontejneru na odpadky.
Největším problémem notebooků je snaha o malou spotřebu elektřiny a o veliké šetření místem v notebooku. Každý levný notebook má svoje slabá místa, která se nedají opravou v záruce odstranit, a nejlepší řešení je, si levný malý notebook raději nikdy nekupovat, je to jako s levnými masovými produkty, díky kterým se z mnoha konzumentů stávají vegetariáni, protože nechtějí jíst nechutné náhražky.
Levné produkty a levné služby, produkují troubové, co mají minimální platy, je to začarovaný ekonomický kruh, a následkem je to, že je zde vše ekonomicky a politicky v troubě, a z lidí jsou už jenom hloupí troubové, co skepticky pochybují, že pokud si koupí GVKB odpustky, tak se po smrti dostanou do GVKB ráje na 10 000 000 let, jenom GVKB vám může nabídnout jistotu, pro vaše investice, na 10 000 000 let.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem