úterý 5. července 2016

Ano, jakýkoli odpor bude marný, budete globálně asimilováni

Dneska je zde mnoho problémů s dluhy, a zítra zde už nebudou peníze, a soukromé vlastnictví, protože zde bude globální přídělový systém, základem ekonomiky je kontrola spotřeby zboží a služeb, pokud se do něčeho investují hodnoty, musí se tyto hodnoty vrátit nazpět. Mnozí budou tvrdit, že komunismus je utopie, která nefunguje a že kapitalismus funguje. Je třeba se zamyslet nad tím, proč komunismus v minulosti nikde nefungoval, a dělal všude z lidí ubožáky.
Komunismus nefungoval, protože zde vše řídili fanatici, je třeba, aby v novém GVKB komunismu, vše řídili GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí, vše bude zde založeno na konzumaci GVKB drogy, každých 8 hodin bude každý dostávat od robotů GVKB drogu, pokud někdo nebude 24 hodin mít GVKB drogu tak zemře. Droga bude posilovat tělo a psychiku, lidi budou tedy silní a inteligentní, díky této nové GVKB droze, zde už nebude potřeba konzumovat jiné drogy, které by lidi potřebovali, aby neměli deprese.
Lidi budou mít na hlavě neustále GVKB virtuální helmu, a GVKB virtuální oblek, takto budou lidi izolováni od skutečné ubohé reality, nebudou zde už mezilidské osobní vztahy, protože všechny vztahy budou jenom virtuální. Nebudou zde žádné zákony a regulace, bude zde jenom GVKB virtuální realita, a ten kdo bude zde chybovat, ten bude GVKB robotem eliminovaný, jako evoluční zmetek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem