sobota 23. července 2016

Ano, hlavní role zde hrají čerti, převlečení za anděly

Ano, jsi nemocný a jenom já tě mohu uzdravit. Uzdravím tě tím, že ukončím tvoje trápení v ubohém hříšném těle, a nabídnu ti možnost existovat v posmrtném GVKB ráji, kdy za rok v GVKB ráji, je symbolický poplatek 1 Kč. V GVKB ráji lze být 10 000 000 let, čím více let si koupíš, tím déle se budeš mít v GVKB ráji dobře.
Mnozí ubozí hříšníci namítají, že se chtějí mít dobře, za svého života, co jejich duše existuje v těle, spíše by prošel velbloud uchem jehly, než by se mohl mít hříšný skeptik dobře, ve svém hříšném genetickém těle, zázraky jsou možné ve; snu, pohádce, divadle, filmu, náboženství, politice, reklamě, atd. v realitě ale nejsou a nebudou zázraky, zde vše existuje podle reálných zákonů, které nelze změnit, takovým stabilním zákonem je; fyzika, logika, chemie, smrt, atd.
Proč nikdo nechce investovat do ubohých hříšníků, ubohé hříšníky jsme odsunuli z našeho života, protože dobrota je žebrota, jakmile ubohý hříšník, přestal profesionálně pracovat, tak jsme o něj ztratili zájem, vše je o parazitování, sobecký parazit, nechce být altruistickým hostitelem.
Je třeba si konečně uvědomit to, že pokud se zde někdo má dobře, tak je to díky tomu, že se zde někdo jiný má zle, nadbytek vzniká díky nedostatku, moc vzniká díky bezmocnosti, láska vzniká díky nenávisti, pravda vzniká díky lži, atd.
Všimněme si toho, že ti co se mají dobře, se utajili dobře před těmi, co se zde mají zle, aby nemuseli těm, co se mají zle nějak pomoci. Vrána k vráně sedá a parazit si možnost k parazitování hledá, zapomeňte na to co je vám dneska svaté, není zde žádný morální Stvořitel co trestá ubohé hříšníky za jejich chyby.
Je zde jenom konflikt a boj o výhody a jistoty mezi sobeckými parazity, čím lepším parazitem zde budeš, tím lépe se zde i mít budeš, proto je nám ten druhý peklem, a tak se obrazně podobáme nemocnému ubožákovi, který pluje na moři a umírá žízní, protože mořská voda, nejde pít, protože je slaná, stejně tak s cizími lidmi nejde v klidu žít, protože to jsou hříšní sobci.
Ubohý hříšník musí klesnout na existenční dno, aby optimálně pochopil konzumní svět, ve kterém existuje, v současnosti ubozí hříšníci rychle klesají na existenční dno, díky nezaměstnanosti a bídě, vše jistě směřuje k veliké dlouhé válce, ubohých hříšníků je už na světě jako much, a smrt si už naklepává kosu, aby mohla začít sklízet velikou úrodu hříšníků.
Čiň čertům v konzumním pekle dobře, a oni se ti očistcem odmění, vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém hlavní role zde hrají čerti převlečení za anděly, z utrácení peněz, poznáš kdo je zde čertem a kdo je zde andělem, peníze získané díky parazitování ve vysoké funkci, čertům krásně voní, a špinavá namáhavá práce, za minimální plat jim smrdí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem