sobota 16. července 2016

Ano, duše je tělem zotročená

Jenom hříšníci se starají o to co je jim cizí, a tak přicházejí o to je jejich, život je prioritně o rozdělení na vlastní a cizí, dobrota k cizímu je jenom žebrota, neustále je zde snaha o to, aby hříšníci byli dobří k cizímu. Z ubožáků se takto stali jenom hříšníci, co touží marně po štěstí, protože jejich život je plný neštěstí, díky konzumnímu otroctví.
Chceš peníze, tak pracuj za otrockou mzdu, díky které budeš žít uboze jako konzumní otrok, z utrácení se pozná jistě, kdo je zde otrokářem, ten kdo zde má svého řidiče ten je zde i otrokářem. Na vrcholu ekonomické pyramidy jsou úspěšní hříšníci, a dole jsou neúspěšní hříšníci, nikdo zde není svatý, protože aby mohl zde v konzumním očistci žít, tak i musí pyšným a lakomým hříšníkem zde být.
Jenom po smrti je k dosažení ráj pro duši pokud si hříšník koupí GVKB odpustky, ten kdo je skeptický a odpustky si nekoupí ten skončí jistě v GVKB očistci na 10 000 000 let. Je třeba si uvědomit to, že život je nejistý a jenom smrt je zde jistá, během života nemůžete poznat to co je to ráj díky tělu které uvěznilo duši, aby duše sloužila otrocky tělu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem