středa 6. července 2016

Ano, díky centralismu se z lidí se stávají ubožáci

Jak by měl vypadat počítač který je inteligentní, a bude vám na internetu vydělávat peníze, takový počítač musí být lepší, než jsou konkurenční počítače, základem je rychlost a veliké množství informací, zapomeňte na notebooky, ty zde nemají šanci, stejně tak zapomeňte na veliké drahé počítače, které jsou postavené pro centrální státní a podnikové systémy.
Základem byla a bude práce s informacemi, hodnotu mají jenom informace, jde o to informace levně získávat a potom je draho prodávat, informace je zboží, tak jako je zbožím počítač. Google, Facebook, Microsoft, Adobe, Oracle, atd. to jsou moderní globální společnosti, které obchodují s informacemi.
Pokud si koupíte; hru, program, fotografii, film, hudbu, knihu, atd. tak jste si koupili informace, je pochopitelné, že je zde snaha dostat informace zadarmo, nebo velmi levně. Proto je zde snaha chránit informace, před krádeží a zneužití, jelikož se jedná o nový ekonomický a ideologický problém, tak je zatím řešení ve stádiu evolučních experimentů.
Svět evolučně nemění vysokoškoláci, co mluví často v televizi o politice a ekonomice, svět mění jenom užitečné nápady, které se prakticky realizují, podívejme se třeba na telefony, dneska si už mnoho lidí neumí představit život bez moderního mobilního telefonu, názory na to jaký telefon je pro mě dneska správný, se často stávají neřešitelným problémem, pro staré a nemocné lidi, nebo pro lidi co jsou v extrémní situaci, v reklamě je vše snadné, v realitě už vše snadné ale není!
Velikým problémem je všude nedostatek toho co milujeme a potřebujeme, jde nejvíce o; sílu, inteligenci, zdraví, krásu, vědomosti, čas, peníze, výhody, jistoty, vztahy, drogy, čistotu, klid, štěstí, atd. mnoho lidí proto má deprese, a myslí si, že jejich deprese vyřeší drogy a dezinformace.
Drogy a dezinformace jenom problémy na krátkou dobu uspí, ale potom se problémy probudí, a vrhnou se na nás, a srazí nás do deprese. Co je to život? To je základ pro to, abychom zde uspěli, pokud nevíš co je to život, tak zde nemůžeš uspět! Život je postaven na sobeckém parazitování, prioritou všeho co je živé, je možnost sobecky parazitovat, pokud násilně zablokujeme možnost parazitovat, tak přichází automaticky nemoc a smrt.
Kdysi se do našeho velikého činžovního domu dostali velmi malí mravenci, a začali lidem způsobovat mnoho problémů, nakonec jsme vše moderně vyřešili pomocí návnad, které způsobili, neplodnost mravenců z Afriky.
Mám jisté podezření na to, že podobný způsob, dneska používá vládnoucí mocná a bohatá elita, která způsobila globálně to, že se nemůžeme už psychicky rozmnožovat pomocí soukromého podnikání, a tak dochází k zániku lidské geniality, v tomto konzumním centrálním systému, a z lidí se všude stávají ubohé opice, co myslí a žijí jako opice.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem