úterý 26. července 2016

Ano, člověk se chová jako virus

Ano, každé parazitování je zde dočasně, smyslem lidského života je sobecké parazitování, pokud nemůže sobecký a lakomý člověk úspěšně zde parazitovat, tak jeho život zde nemá smysl, a tak následuje deprese a blbá nálada. Já jsem dobrý a ty jsi zlý, tak funguje myšlení sobeckých a lakomých lidí, vše je zde jenom pokrytecké divadlo! Rovnost znamená pro parazity nejistotu a nevýhody, proto je zde snaha o nerovnost, spojenou s výhodami a jistotami, plných koryt je nedostatek, a kariéristických sviní je zde nadbytek, o tom je politika a ekonomika.
Objektivní pravda je jako zrcadlo, a pokud se do tohoto zrcadla podívá hříšník, tak v zrcadle spatří hříšníka, který je pyšný a lakomý, z dálky může král nebo prezident vypadat jako Bůh, a z blízka poznáme to, že je to starý vůl! Je snadné zavést cenzuru a udělat z pracujících lidí ubohý dobytek, jenže následkem je zhroucení ekonomiky, po kterém následuje revoluce nebo válka. Bůh není daleko od nás na nebesích v ráji, bohem je nám jenom parazitování, dobrota je zde žebrota a za každý dobrý skutek je zde trest.
Každá lidská ideologická kultura je založená na; daních, clu, poplatku, regulaci, zákonech, smlouvách, slibech, strachu, vydírání, násilí, atd. a to vše logicky znamená, že bohem je zde parazitování mocné elity, na pracujícím bezmocném lidu. Z díla spatříme tvůrce, dílem člověka je parazitování na této modré planetě, člověk se chová jako virus, který napadl tuto modrou planetu, stvořitelem člověka jsou viry, protože díky virům je zde veliká inteligence.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem